336 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ekoplastik |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип трійника | Перехідний |
| Матеріал трійника | Поліпропілен |
| Оцинкований трійник | Ні |
| Умовний прохід | 32 мм |
| Тип приєднання | Пайка |
| Діаметр різьблення горловини | 1" |
| Робоче середовище | Вода |
| Вага | 0.186 кг |