



1 250 ₴
Показати оптові ціниПризначення та сфера застосування
Електричні побутові вібраційні насоси серії KVP призначені для перекачування прісної води з будь-яких водойм, а також для підіймання води з колодязів і свердловин із внутрішнім діаметром понад 100 мм, для поливання індивідуальних садово-городніх ділянок і інших господарських потреб.
Насосна частина
Умови використання
Двигун
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Колодязний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 70 м |
| Пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Максимальна глибина занурення | 70 м |
| Якість води | Брудна |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення | 20 мм під шланг |
| Кількість клапанів | 1 |
| Забір води | Нижній |