8 380 ₴
Показати оптові ціниПризначення та сфера застосування
Насосна станція Koer MSR 400 інтелектуальна енергоощадна, Н=42М,Q = 4 кбМ,P = 400 Вт, 1 «x1» (KP3305)
Характеристики
| Потужність (Вт) | 400 |
| Матеріал вироби | Пластик |
| Продуктивність (л/хв) | 67,00 |
| Максимальний напір (м) | 42 |
| Напруга мережі (V) | 220 |
| Матеріал робочого колеса | Неіржавка сталь |
| Матеріал обмотки статора | Мідь |
| Максимальний статичний тиск (бар) | 4,20 |
| Тип ротора | Мокрий |
| Захист від перегрівання (вбудований датчик перегрівання) | Да |
| Якість води | Чиста |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Гарантійний період (міс) | 24 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 70 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 42 м |
| Пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр підключення | 1" |